اصلی
کلنگ آغاز عملیات گازرسانی به 28 روستای دیگر استان اردبیل به زمین زده شد
کد مطلب: 1916
تعداد بازدید: 520
1396-04-09

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل طی مراسمی کلنگ پروژه گازرسانی به 18 روستای بخش کورائیم از توابع شهرستان نیر و 10 روستای بخش هیر از توابع شهرستان اردبیل با حضور اهالی محترم روستاها ، فرمانداران محترم اردبیل و نیر ، نمایندگان محترم مردم شریف شهرستانهای اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل به زمین زده شد .
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل در آیین کلنگ زنی این پروژه ها ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء ، امام شهداء ، شهدای مدافعین حرم و شهدای هفتم تیر و همچنین سالروز شهادت آیت ا... دکتر بهشتی اظهار داشت : برای گازرسانی به این روستاها اعتباری بالغ بر 51 میلیارد ریال پیش بینی شده است که با اجرای 130 کیلومتر خطوط شبکه توزیع گاز بیش از 800 خانوار روستائی از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد .
مهندس خدائی تصریح کرد : ان شاءالله با همکاری و هماهنگی مطلوب بین دستگاههای اجرائی و اهالی محترم در کمترین زمان ممکن شاهد بهره برداری از این پروژه های گازرسانی در روستاهای یاد شده باشیم .
وی در ادامه با بیان اینکه ؛ بهره برداری از این 28 روستا در شهرستانهای اردبیل و نیر ، نفوذ گازرسانی خانوار روستائی در شهرستان اردبیل 100% و در شهرستان نیر به 99 % ارتقاء خواهد یافت .