اصلی
برخورداری 4000 خانوار روستایی استان اردبیل از نعمت گاز طبیعی همزمان با چهارمین روز هفته دولت
کد مطلب: 1949
تعداد بازدید: 386
1396-06-04

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان اردبيل طي مراسمي با حضور استاندار ، نمایندگان محترم مردم شهرستانهای اردبیل، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی و فرماندار اردبیل، جمعي از مسئولین ادارات و اهالی محترم روستای قیزیل قیه، همزمان با چهارمین روز هفته مبارک دولت پروژه های گازرسانی به 100 روستای استان اردبیل به بهره برداری رسید.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته مبارک دولت در آئین مراسم افتتاح پروژه های گازرسانی به 100 روستای استان اردبیل با تحت پوشش قرار دادن بیش از 4000 خانوار روستایی اظهار داشت: برای گازرسانی به این روستاها 403 کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز، 4 واحد ایستگاه TBS و 2 واحد ایستگاه CPS اجراء شده و بالغ بر 225 میلیارد ریال هزینه شده است.  

مهندس خدائی در ادامه: از ضریب نفوذ 97 درصدی گاز طبیعی در استان خبر داد و از کلیه مدعوین و روستاییان و عوامل اجرایی پروژه های گازرسانی تقدیر و تشکر بعمل آورد.

 در این مراسم دکتر مجید خدابخش استاندار اردبیل با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر از اختصاص 307 میلیارد تومان در طول دولت یازدهم برای گازرسانی در استان خبر داد و گفت: خدمت رسانی به مناطق محروم و روستایی یکی از اولویت های دولت یازدهم می باشد که در حوزه گازرسانی به روستاهای استان اردبیل اقدامات بسیار خوبی در سال‌های گذشته و امسال انجام شده و برای تحقق کامل مصوبات هیأت دولت در زمینه گازرسانی به روستاها ، تمام روستاهای بالای 20 خانوار استان اردبیل از نعمت گاز طبیعی تا پایان سال 96 برخوردار می ‌شوند.

دکتر مجید خدابخش در پایان مراسم از پیگیری نمایندگان مردم فهیم اردبیل در مجلس شورای اسلامی، و از عملکرد مطلوب شرکت گاز استان اردبیل در گازرسانی به روستاها از مدیر عامل و کارکنان شرکت گاز استان اردبیل تقدیر بعمل آورد.