اصلی
طی هفته دولت محقق شد : بهره مندی از گاز طبیعی و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به بیش از 1200 خانوار روستائی استان اردبیل.
کد مطلب: 1950
تعداد بازدید: 372
1396-06-06

طی هفته دولت محقق شد : بهره مندی از  گاز طبیعی و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به بیش از 1200 خانوار روستائی استان اردبیل.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان اردبيل طی مراسمی با حضور فرماندار بیله سوار ، مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل ، جمعی از مسئولين ادارات و اهالی محترم روستاهای باقر سلی حاج خانعلی و قشلاق آغجاران عملیات اجرایی گازرسانی به 41 روستا آغاز و همچنین  همزمان با افتتاح پروژه گازرسانی به  19 روستای دیگر بخش جعفرآباد از توابع شهرستان بیله سوار  اهالی آن  روستاها از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند .

.مدير عامل شركت گاز استان اردبيل با گرامیداشت هفته دولت و در پاسداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب ، بخصوص شهیدان رجائی  و باهنر از بهره مندی  19 روستای بخش جعفرآباد با 350 خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی با اعتباری بالغ بر ۲میلیارد تومان خبر داد و گفت : عملیات اجرایی گازرسانی به 41 روستای دیگر این شهرستان نیز با اعتباری بالغ بر 72 میلیارد ریال آغاز گردیده که با اتمام عملیات گازرسانی به این تعداد روستا ها 900  خانوار دیگر از این موهبت الهی برخوردار خواهند شد ، وی همچنین یاد آور شد : با افتتاح این روستاها درصد بهره مندی خانوارهای روستایی شهرستان بیله سوار به 72 درصد رسید .

مهندس فیروز خدائی در ادامه با بیان مطلب فوق اظهار داشت : همزمان با هفته مبارک دولت اهالی 100 روستای استان اردبیل با 4000 خانوار روستایی از گاز طبیعی برخوردار می شوند و  با کلنگ زنی به 147 روستای دیگر استان بیش از۴۳۰۰  خانوار روستایی دیگر استان تا ماههای آینده از نعمت گاز طبیعی برخوردار می گردند.

فرماندار شهرستان بيله سوار در آئين افتتاح 19 پروژه گازرسانی با گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجائی و باهنر، ايشان را اسوه تقوا و عمل برشمرد و اظهار داشت که به فرموده امام خمینی (ره) : ياد و خاطره اين دو بزرگوار نبايد به فراموشی سپرده شود.

حلیم در آئین گازرسانی به روستای آغجاران بخش جعفرآباد بیان کرد ؛ در حوزه گازرسانی به روستاهای استان اردبیل اقدامات بسیار خوبی در 4 سال گذشته (دولت تدبیر و امید) انجام شده است و تا پایان امسال نیز در نظر گرفته شده تمام روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان بیله سوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار شوند.

وی افزود : عملکرد شرکت گاز استان اردبیل در این 4 سال اخیر قابل تحسین بوده و از برنامه ریزی های  مطلوب گازرسانی به اقصی نقاط روستاهای استان از مدیرعامل و کارکنان شرکت گاز استان اردبیل تقدیر بعمل آورد.