اصلی
شرکت گاز استان اردبیل با برگزاری اردوی فرهنگی ، آموزشی نماز به پیشواز عزای فرزند شهید محراب رفت
کد مطلب: 1957
تعداد بازدید: 406
1396-07-01

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان اردبيل؛ به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و ماه محرم اردوی یکروزه فرهنگی ، آموزشی نماز با حضور مدیر عامل ، حجت الاسلام و المسلمین سودی امام جماعت اداره گاز مشگین شهر و خانواده کارکنان گاز استان اردبیل در محل سالن اجتماعات شهر ابرار (پل معلق) در شهرستان مشگین شهر برگزار شد.

مهندس فیروز خدائی مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل  ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم ؛ با خوش آمدگویی به کلیه مدعوین اردوی فرهنگی ، آموزشی اظهار داشت : در کنار اجرای برنامه های گازرسانی که در سطح استان با تلاش پرسنل خدوم و زحمتکش گاز استان محقق می شود ؛ برنامه های فرهنگی جزو اولویتهای اصلی بوده و در طول سال با برگزاری مسابقات ، جشن ها و اردوها در زمینه های فرهنگی و نماز جهت اشاعه فرهنگ اسلامی گام های مثبتی برداشته شده است.

وی افزود : علاقمندیم اردوهای فرهنگی و آموزشی و ورزشی جهت تقویت بنیان خانواده ها و آشنایی هر چه بیشتر فرزندان با مسائل دینی را در سالهای آتی شاهد باشیم.

در این مراسم حجت الاسلام سودی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس نماز را از اهم ابعاد زندگی شخصی و اجتماعی که کلیه اعمال دنیوی و اخروی انسان تحت الاشعاع قرار می دهد برشمرد و حق فرزند بر والدین و متقابل را تشریح نمودند.

این اردوی یکروزه با برگزاری مسابقه احکام نماز و اهدای جایزه به فرزندان کارکنانی که به سن تکلیف رسیده بودند پایان یافت.