اصلی
مراسم گراميداشت هفته دفاع مقدّس در شركت گاز استان اردبيل برگزار شد
کد مطلب: 1958
تعداد بازدید: 495
1396-07-06

همزمان با هفته دفاع مقدس و با حضور حجت الاسلام فیاضی ، مديرعامل شركت گاز استان اردبيل و قاطبه كاركنان مراسم بزرگداشت شهداي گلگون كفن ايران اسلامي و تجلیل از یادگاران هشت سال دفاع مقدس در محل نمازخانه ساختمان مركزي شركت گاز استان برگزار گرديد.  

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان اردبيل در ابتداي اين مراسم مهندس خدايي با گراميداشت ياد و خاطره شهداي اسلام و امام شهدا و علي الخصوص شهداي هشت سال جنگ تحميلي و با عرض تبريك و تهنيت هفته دفاع مقدس خدمت خانواده محترم شهدا، جانبازان، ايثارگران و آزادگان عزيز، هفته دفاع مقدس را ياد آور رشادت‌ها، از جان گذشتگي ها و ايثار گري هاي دلاور مرداني دانستند كه از جان و مال خود گذشتند تا ذره اي از خاك كشورمان به دست دشمن نيافتد.

وي هشت سال دفاع جانانه ملت ايران در برابر تجاوز وحشيانه دشمن را منشاء غرور ملي اعلام كرد و گفت توطئه شرق و غرب در به زانو درآوردن ملت بزرگ ايران باعث اثبات توانمندي هاي اسلام و انقلاب و كشور گرديد.

مديرعامل شركت گاز استان اردبيل در پايان اظهار داشت رشادتهاي جوانان برومند، انقلاب و نظام را بيمه كرد و نشان داد كه با داشتن پشتوانه مردمي و در پرتو حاكميت اسلام و وحدت نيروها ميتوان هر دشمن خيره سري را ناكام ساخت.

در ادامه، ميهمان اين مراسم حجت الاسلام والمسلمين فیاضی ضمن بزرگداشت هفته دفاع مقدس بر لزوم ادامه راه شهدا با تكيه بر رهنمودهاي مقام عظماي رهبري تاكيد كرد.

وی با بيان اينكه در دوران هشت سال دفاع مقدس تاثير معنويت در ميان بسيجيان و رزمندگان باعث پيروزي و ايستادگي در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح بعثي بود، بر لزوم افزايش معنويت در سطح جامعه با تكيه بر احكام ديني و معنوي تاكيد نمود و افزود تا بحال تمامی استراتژی های دنیای غرب علی الخصوص آمریکا در به زانو درآوردن ایران اسلامی و انقلاب مردم بزرگ ایران به واسطه رهنمودهای ولی امر مسلمین امام خامنه ای (مدظله العالی) بی ثمر بوده است.

يادآور مي شود در پايان اين مراسم ازیادگاران هشت سال دفاع مقدس با اهداء لوح تقدیر و جوایز تقدیر بعمل آمد

در ادامه برنامه های هفته دفاع مقدس مدیر عامل و هیئت همراه به منظور پاسداشت مقام شهید از خانواده محترم شهدای هشت سال دفاع مقدس با حضور در منزل شهدای والا مقام عیسی مهدی نیا و اسفندیار شهامت ضمن تجلیل از مقام شهدا از نزدیک با خانواده این شهیدان دیدار و گفتگو نمودند.