اصلی
کسب مقام قهرمانی تیم شرکت گاز استان اردبیل در رشته تنیس روی میز
کد مطلب: 1971
تعداد بازدید: 428
1396-08-20

سرپرست اعزامی تیم تنیس روی میز شرکت گاز استان اردبیل از افتخار آفرینی پیشکسوتان این شرکت و کسب مقام اول تیمی و مقام دوم انفرادی توسط آقای مسعود عظیم پور در مسابقات انتخابی پیشکسوتان شرکت ملی گاز ایران خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل بهنام عبادپور ، با اعلام این خبر افزود : این المپیاد ورزشی در رشته های ورزشی تنیس روی میز، بدمینتون ، شطرنج ، فوتسال ، والیبال ، شنا ، تیراندازی ، دومیدانی و.... در آبان ماه جاری در شهرهای اصفهان ، تهران ، مشهد و شیراز با حضور شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران برگزار شد.

مهندس خدائی مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل در پیامی به همین مناسبت ، ضمن تبریک این موفقیت به شرکت کنندگان در مسابقات و کارکنان شرکت گاز استان ، ورزش را به عنوان یک نیاز در زندگی ماشینی امروز نام برد که می تواند در سلامتی جسم و روح تأثیر به سزایی داشته باشد و برگزاری این گونه مسابقات را در توسعه ورزش بین خانواده ها و فرهنگسازی و نهادینه کردن ورزش در بین آنها مؤثر دانست.
وی از برگزاری برنامه های ورزشی برای شرکت ها و سازمان ها به عنوان امری ضروری یاد کرد که علاوه بر ایجاد روحیه نشاط، موجب همبستگی میان کارکنان و خانواده آنها گردیده و با توجه به تأثیر ورزش در جهت شادابی سازمان و حل برخی از مشکلات، نهادینه کردن ورزش در شرکت گاز استان اردبیل را یکی از اهداف اصلی این شرکت عنوان نمود.