اصلی
بیانیه مدیر عامل و کارکنان شرکت گاز استان اردبیل در گرامیداشت حماسه تاریخی 9 دی ماه، روز بصیرت و ولایت مداری
کد مطلب: 1982
تعداد بازدید: 343
1396-10-09

امام خامنه ای (مد ظله العالی):

«آن کسانی که خیال می کنند می توانند میان نظام و میان مردم جدایی بیندازند، ببینند و بفهمند که این نظام، نظام خود مردم است، مال مردم است. امتیاز نظام ما به این است که متعلق به مردم است. آن کسانی که با همه وجود نظام جمهوری اسلامی را و اسلام را و این پرچم برافراشته را در این کشور نگه داشته اند،در درجه اول خود مردمند.»

نهم دی ماه سال 88 به عنوان برگ زرینی از دفتر پرافتخار و سراسر عزت تاریخ کشور ایران اسلامی، پیام ولایت‌مداری ملت بسیجی و قدرشناس را به جهانیان فریاد زد، این حماسه بزرگ فصل نوینی از بصیرت و ولایتمداری ملت ایران را در یکی از حساس‌ترین و سرنوشت‌سازترین عرصه‌های رویارویی با دشمنان فتنه‌افروز پیش روی جهانیان گشود تا با خیال واهی و افکار پوچ به دنبال آزمودن اراده و اعتماد ایرانیان به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی نباشند، چرا که این مردم با وحدت و همبستگی عمیق در حمایت از انقلاب و لبیک به ندای رهبر فرزانه‌شان تا پای جان ایستاده‌اند و  با حضور پرشکوه و یکپارچه در این راهپیمایی عظیم نشان دادند که توطئه‌ها و نقشه‌های استکبار جهانی و نوکران دست ‌آموزشان نخواهد توانست در ادامه راه شهدا و امام شهیدان خللی ایجاد کند.

در همین راستا مدیر عامل و کارکنان شرکت گاز استان اردبیل ضمن گرامیداشت این روز حماسی ، بار دیگر با آرمان‌های الهی امام راحل عظیم الشأن (ره) و مقام عظمای ولایت حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) تجدید میثاق نموده و همچون سایر آحاد ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی با بصیرت در راستای اهداف انقلاب گام برخواهند داشت. تا ان‌شاءالله مایه یأس و ناکامی دشمنان را فراهم آورند.

 امور ایثارگران، بسیج، کارکنان و روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل