اصلی
برگزاری مانور نشتی و قطع گاز در اثر زلزله در ایستگاه TBS شهرستان سرعین
کد مطلب: 1983
تعداد بازدید: 441
1396-10-10

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان اردبیل اين مانور با حضور نيروهاي عملیاتی اداره گاز شهرستان سرعین و  مشارکت کارکنان آتش نشانی، پلیس 110، فرمانداری، هلال احمر و اورژانس و همچنین با برنامه ریزی کارکنان اداره گاز شهرستان سرعین تحت عنوان "نشتی و قطع گاز در اثر وقوع زلزله در ایستگاه TBS" برگزار شد.

مهندس فیروز خدائی مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل : برگزاری مانورهای مقابله با شرایط اضطراری یکی از اولویت های کاری مهم می باشد که بی شک تاثیر بسزایی در ارتقاء توان عملیاتی کارکنان  و نیز هماهنگی میان نهادهای ذیربط خواهد داشت. وی افزود : هدف از اجرای این مانور را ارتقاء آمادگی پرسنل جهت مقابله با شرایط اضطراری و عملکرد مناسب در شرایط احتمالی مشابه عنوان نمود.

مهندس خدائی در ادامه اظهار داشت : در این رزمایش که طبق سناریویی از پیش تعیین شده  در یکی از ایستگاههای TBS شهر سرعین برگزار شد ؛ با گزارش به واحد امداد شهرستان ، مسئول شیفت بلافاصله رئیس ناحیه را در جریان حادثه قرار داده و طی تماس تلفنی با سازمان آتش نشانی اکیپ نیروهای آتش نشانی به محل حادثه اعزام شده و همچنین نیروهای عملیاتی اداره گاز شهرستان با حضور در محل نسبت به بستن شیرهای خط ورودی و خروجی ایستگاه مورد نظر اقدام نمودند.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل افزود : آنچه که در برگزاری رزمایش نشتی و قطع گاز در اثر زلزله در شهرستان سرعین مورد اهمّیت است آمادگی نواحی معین ، نیروهای عملیاتی  و سازمانهای مربوطه در موقع بحران و مدیریت اثربخش در این حوزه می باشد.