اصلی
همزمان با اولین روز دهه مبارک فجر پروژه های گازرسانی به 95 روستای استان اردبیل به بهره برداری رسید
کد مطلب: 2000
تعداد بازدید: 567
1396-11-12

 

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان اردبيل طي مراسمي با حضور استاندار ، نمایندگان محترم مردم شهرستانهای اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی و فرماندار اردبیل، جمعي از مسئولین ادارات و اهالی محترم روستای چنذاب از توابع بخش هیر ، همزمان با اولین روز دهه مبارک فجر پروژه های گازرسانی به 95 روستای استان اردبیل به بهره برداری رسید.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی و شهدای مدافع حرم در آئین مراسم افتتاح پروژه های گازرسانی به 95 روستای استان اردبیل با تحت پوشش قرار دادن بیش از 3600 خانوار روستایی اظهار داشت: برای گازرسانی به این روستاها اعتباری بالغ بر 227 میلیارد ریال هزینه شده است.

مهندس خدائی از رشد چشمگیر گازرسانی به روستاها در سالهای اخیر خبر داد و گفت : شرکت گاز استان اردبیل در حوزه گازرسانی به روستاها تا بحال با همت و تلاش کارکنان و پیمانکاران توانسته است 88 درصد خانوار روستایی استان را تحت پوشش نعمت گاز طبیعی قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر پروژه های گازرسانی به 320 روستای استان در دست اجراء  می باشد و با اتمام گازرسانی به این روستاها 98 درصد از خانوارهای روستایی استان اردبیل از نعمت خدادادی گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

در این مراسم دکتر اکبر بهنام جو استاندار اردبیل با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و امام راحل خاطر نشان کرد و گفت : خدمت رسانی به مناطق محروم و روستایی یکی از اولویت های دولت دوازدهم می باشد که در حوزه گازرسانی به روستاهای استان اردبیل اقدامات بسیار خوبی در سال‌های گذشته و امسال انجام شده است.

استاندار اردبیل در پایان این مراسم از پیگیری نمایندگان مردم فهیم اردبیل در مجلس شورای اسلامی، و از عملکرد مطلوب شرکت گاز استان اردبیل در گازرسانی به روستاها از مدیر عامل و کارکنان شرکت گاز استان اردبیل تقدیر بعمل آورد.