اصلی
همزمان با سومین روز دهه مبارک فجر بیش از 850 خانوار روستایی شهرستان مشگین شهر از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند
کد مطلب: 2001
تعداد بازدید: 401
1396-11-15

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان اردبيل طي مراسمي با حضور امام جمعه مشگین شهر ، استاندار اردبیل ، نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعي از مسئولین ادارات و اهالی محترم منطقه، پروژه گازرسانی به 17 روستای بخش قصابه از توابع شهرستان مشگین شهر مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل : به مناسبت سومین روز دهه مبارک فجر ، با افتتاح پروژه گازرسانی به 17 روستای بخش قصابه از توابع شهرستان مشگین شهر بیش از 850 خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

در این مراسم، مهندس فیروز خدائی مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت : به برکت انقلاب اسلامی پروژه های گازرسانی در سطح استان با رشد چشمگیری در حال انجام می باشد و تا بحال تمامی شهرهای استان و 88 درصد از خانوارهای روستایی در استان اردبیل از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.

وی در ادامه افزود : در دهه فجر امسال 17 روستای بخش قصابه و همچنین گازرسانی به محور صنعتی در قالب 108 کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز، 900 انشعاب نصب شده و با هزینه ای بالغ 80 میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار می گیرد.

در پایان مهندس خدائی با بیان اینکه شبکه های توزیع گاز در سطح روستا گازدار می باشند از اهالی محترم روستا درخواست نمود در استفاده از این نعمت خدادادی نکات ایمنی را رعایت نموده و از وسایل گازسوز استاندارد استفاده نمایند.