اصلی
بهره برداری از 4 روستای شهرستان خلخال از توابع استان اردبیل در آخرین روز دهه مبارک فجر
کد مطلب: 2006
تعداد بازدید: 504
1396-11-22


به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل : طي مراسمي با حضور نماینده مردم غیور خلخال در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار ، بخشدار ، جمعی از مسئولین ادارات ، مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل  و اهالی محترم  منطقه ، همزمان با نهمین روز دهه مبارک فجر پروژه های گازرسانی به 4 روستای سوسهاب ، مره جین ، کرگزلو  و قره تیکان لو از  بخش مرکزی و خورش رستم شهرستان خلخال از توابع استان اردبیل با تحت پوشش قرار دادن 238 خانوار روستایی به بهره برداری رسید.
فیروز خدائی مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و مدافعین حرم در این خصوص گفت : پروژه گازرسانی به این 4 روستا  در قالب 39 کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز و با هزینه ای  بالغ بر 20 میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفته است.
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل با اشاره به نقش‌حیاتی گاز در توسعه اقتصاد استان گفت : گازرسانی به این روستاها زمینه مهاجرت معکوس از شهر به روستا و رونق گرفتن کسب و کارهای کوچک و محلی شده و موجبات رشد اقتصادی مناطق روستایی را فراهم می سازد.
وی ابراز امیدواری کرد تا با گازرسانی به روستاهای موجود در فاز دوم پروژه بند «ق» تا پایان سال 97 کلیه روستاهای بالای 20 خانوار استان که قابلیت گازرسانی را دارا باشد، از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.