اصلی
بزرگداشت روز ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و تجلیل از مقام جانباز در شرکت گاز استان اردبیل
کد مطلب: 2042
تعداد بازدید: 273
1397-02-03

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل فیروز خدائی مدیر عامل شرکت گاز استان در مراسم تجلیل از جانبازان ضمن تبریک میلاد با سعادت سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدا... الحسین (ع) و همچنین میلاد سراسر نور قمر بنی هاشم حضرت ابوالفضل عباس (ع) و روز جانباز اظهار داشت: افتخار ما این است که به نوعی سنگ بنای شرکت گاز استان اردبیل با حضور همکاران جانباز گذاشته شده است و همه ساله به رسم یادبود در راستای گرامیداشت و تجلیل از مقام جانبازی و جانبازان جنگ تحمیلی و رشادتها و از جان گذشتگی این بزرگواران در شرکت گاز استان انجام میشود.

خدائی گفت : بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران علیرغم نوپا بودن انقلاب ، 8 سال جنگ از طرف استکبار جهانی و به دست صدام به ایران تحمیل شد و رزمندگان اسلام علیرغم اینکه صدام از سوی استکبار جهانی حمایت همه جانبه می شد از آب و خاک جمهوری اسلامی ایران دفاع کردند و ذره ای از خاک ایران به دست دشمن نیفتاد و این نمیشد مگر جوانانی که ایثار کردند از همه چیز و خون پاک خود گذشتند، شهید شدند، جانباز و اسیر شدند.

وی ادامه داد : امروز نیز دشمن از جهات مختلف چه بصورت سخت افزاری و چه بصورت نرم افزاری کشور ما را هدف قرار داده ، ولی با تدبیرات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و جانفشانی های مدافعان حرم، علیرغم اینکه منطقه و در اکثر کشورهای عربی ناامنی و کشتار موج می زند الحمدالله با تدبیرات و رشادتهای مدافعان حرم امنیت در کشور ما برقرار است.

وی اظهار داشت : ما نیز وظیفه داریم با توجه به ضرورت و پشتیبانی از مدافعین حرم و جبهه های مقاومت به رسالت خود به نحو مطلوب عمل نمائیم.

همچنین در این مراسم سرهنگ عبدی از جانبازان مدافع حرم نیز به بیان روایتگری از رشادت های مدافعین حرم در مقابله با گروه های تروریستی و تکفیری پرداخت.