اصلی
برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات قرآنی (بهار در بهار) در شرکت گاز استان اردبیل
کد مطلب: 2044
تعداد بازدید: 278
1397-02-08

به گزارش روابط عمومی، فیروز خدائی مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل در حاشیه افتتاحیه مسابقات قرآنی ویژه کارکنان و خانواده در سالن اجتماعات ساختمان بهره برداری شرکت ، هدف از برگزاری این مسابقات را آشنایی کارکنان ، فرزندان و همسران با فرهنگ قرآنی و جذب و هدایت آنان و گسترش و ترویج معارف دینی کارکنان در دوره‌های مختلف بیان کرد.

وی افزود: ارتقای سطح آگاهی و ایجاد انگیزش بیشتر، تقویت بنیه علمی و معنوی کارکنان با استفاده از آیات قرآن و تقویت روحیه وارستگی و شجاعت و فروتنی با نگاه به درس‌های قرآن از اهداف این مسابقات است.

خدائی با اشاره به اینکه در این رقابت‌ها کارکنان و خانواده در 11 رشته صحیح خوانی ، قرائت تحقیق ، ترتیل، حفظ تخصصی ، موضوعی و عمومی ، ترجمه، اذان ، مفاهیم قرآن کریم ، نهج البلاغه و مفهیم صحیفه سجادیه و ... حضور یافتند، افزود : مسابقات در دو بخش ویژه کارکنان و همسران و فرزندان در مرحله مقدماتی برگزار می‌شود که برگزیدگان این مسابقات به رقابتهای سراسری راه می یابند.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل خاطرنشان کرد : این رقابت‌ها با حضور 164 شرکت‌کننده برگزار می شود که نسبت به سال گذشته رشد 49 درصدی را نشان می دهد.