اصلی
گازرسانی به 10 روستای شهرستان بیله سوار همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان
کد مطلب: 2054
تعداد بازدید: 347
1397-02-29

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل : پروژه گازرسانی به روستاهای شورگل، کرم کندی، بالاخان کندی، مراد علی کندی، شابی کندی، حاج آقاکندی، قوطوربلاغ، هموار کندی، یانبلاغ، اوچبلاغ از توابع بخش جعفرآباد از توابع شهرستان بیله سوار با حضور فرماندار ، جمعی از مسئولین ادارات شهرستان بیله سوار، مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل و اهالی محترم روستای شورگل از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

در این مراسم، فیروز خدائی مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و امام راحل اظهار داشت : پروژه گازرسانی به این روستاها در قالب 32 هزار متر شبکه گذاری و با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال به بهره برداری رسید که بیش از 350 خانوار روستایی تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفتند. وی افزود انشاالله تا پایان سال 97 حدود 95 درصد از روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان بیله سوار گاز دار خواهند شد.

این مقام مسئول تصریح کرد : هم اکنون هزار و 56 روستای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند که 656 روستا از این تعداد در دولت تدبیر و امید گازدار شده که بالغ بر 88 درصد خانوار روستایی استان اردبیل را شامل می شود.

حسن قبادی فرماندار بیله سوار در آیین افتتاح این طرح ها گفت : عملکرد دولت تدبیر و امید در راستای گازرسانی به مناطق محروم و توسعه عدالت اجتماعی بی نظیر می باشد به نحوی که تاکنون عملیات گاز رسانی به 89 روستای این شهرستان اجرایی شده و این در حالی است که تا سال 92 تنها 20روستای شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار بودند.