اصلی
کارکنان شرکت گاز استان اردبیل با حضور گسترده در راهپيمايي روز قدس با لبيک به فرمان امام خامنه ای (مد ظله العالی) بر وحدت و همدلي امت اسلامي تاکيد نمودند.
کد مطلب: 2066
تعداد بازدید: 276
1397-03-20

به گزارش روابط عمومی ، کارکنانشرکت گاز استان اردبیل همگام با سایر اقشار مردم با لبیک به ندای امام راحل (ره) و رهبرمعظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) ‏با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس ، حمایت و همدلی خود را بامردم مظلوم فلسطین به نمایش ‏گذاشته و سکوت خفت بار مجامع بین المللی و مدافعان دروغین حقوق بشر در برابر کشتار مردم مظلوم و مسلمان منطقه به دست آل سعود با همکاری امریکا و رژیم منحوس صهیونیستی را به شدت محکوم کردند.

در اين مراسم کارکنان شرکت گاز استان اردبیل از ساعات آغازين راهپيمايي با حضور درمحل راهپیمایی بصورت منسجم به صفوف مردم در اين راهپيمايي ملحق شدند و خشم و انزجار خود را از رژيم جنايتکار صيهونيستي و آمريکا اعلام نمودند.

فیروز خدائی مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل در حاشيه اين راهپيمايي اظهار داشت : راهپيمايي روز قدس نماد وحدت و همدلي است و فلسطين مساله حيثيتي براي ايران بوده و حمايت از قدس در برابر استکبار، يکي از چارچوب هاي اساسي انقلاب اسلامي است.