اصلی
تکریم و معارفه رئیس هیئت مدیره شرکت گاز استان اردبیل برگزار شد.
کد مطلب: 2078
تعداد بازدید: 501
1397-04-09

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل ، در مراسمی که با حضور مدیر عامل ، معاونین ، اعضای هیئت مدیره ، روسای واحدهای ستادی و آقایان کریم ا... حدادی و افشین اسدی در ساختمان ستاد مرکزی شرکت گاز استان اردبیل برگزار گردید، از زحمات آقای افشین اسدی ، رئیس هیئت مدیره قبلی شرکت گاز استان اردبیل در طول زمان ریاست ایشان ، تقدیر بعمل آمد.

در ابتدای این مراسم فیروز خدائی مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل تصریح نمود: عملکرد شرکت گاز استان در حوزه گازرسانی در سالهای اخیر رشد چشمگیری داشته است به نحوی که در حال حاضر 100 درصد خانوار شهری و 88 درصد خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی برخوردارند و در آینده نزدیک با گازرسانی به 300 روستای دیگر میزان بهره مندی خانوار روستایی از گاز طبیعی به 98 درصد خواهد رسید.

خدائی در ادامه با اهداء لوح سپاس از زحمات آقای اسدی تقدیر و تشکر نمود و افزود : انشاا... با حضور آقای حدادی در سمت رئیس هیئت مدیره شرکت گاز استان شاهد رشد و بالندگی هر چه بیشتر شرکت گاز استان اردبیل در ارایه خدمات بهینه به مشترکین گاز خانگی خواهیم بود.  

در این آیین کریم ا... حدادی ، به عنوان رئیس جدید هیئت مدیره شرکت گاز استان اردبیل معرفی شد. در ادامه این مراسم ، افشین اسدی ضمن بيان اهم فعاليتهاي انجام شده در دوره تصدی خود به عنوان رئیس هیئت مدیره از خدمات صادقانه و بی شائبه کلیه کارکنان شرکت گاز استان اردبیل تقدیر و تشکر نموده و برای آقای حدادی و اعضای هیئت مدیره آرزوی موفقیت نمودند.

در این مراسم کریم ا... حدادی با اشاره به آمارهای موجود در حوزه گازرسانی و سایر فعالیتهای شرکت گاز استان اردبیل ، قابلیت های عملکردی کارکنان شرکت گاز استان اردبیل را در مقایسه با سایر شرکتها و دستگاههای اجرایی بی نظیر توصیف کرد و افزود : تغییرات در سطوح مدیریتی نه تنها در یک شرکت یا کشور بلکه در تمام دنیا امری طبیعی است و مختص این شرکت نبوده و نیست ، ولی آن چیزیکه از عملکرد هر شخص و یا مدیری در این دنیا می ماند نام نیک و اخلاق نیک است. لذا ما باید تلاش کنیم در هرجائیکه هستیم فقط از خود نام نیک بگذاریم والا همه چیز فنا شدنی است.

در خاتمه آقای حدادی از حسن اعتماد مدیرعامل و اعضاء هیئت مدیره شرکت ملی گاز ایران تشکر و سپاسگزاری نمودند.