اصلی
اجراي 3 عنوان پروژه پژوهشي با اعتبار بالغ بر 12 ميليارد ريال در سال 1396
کد مطلب: 2084
تعداد بازدید: 238
1397-04-17

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل ، فیروز خدائی مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل با اعلام این خبر افزود : امروزه صنایع و شرکتها باید به سوی کارآفرینی و پژوهش محوری گام بردارند و نقش اساسی در این دو مقوله دارند و در این راستا واحد پژوهش شرکت گاز استان اردبیل تعریف نیازمندی های جدید پژوهشی را در اولویت کاری خود قرار داده است.

فیروز خدائی با بیان اینکه پژوهش از محورهای مهم و تاثیر گذار در پیشرفت و توسعه پایدار هر کشوری محسوب می شود تصریح کرد : شرکت گاز استان اردبیل در سال 1396 با اجراي 3 عنوان پروژه پژوهشي با اعتبار بالغ بر 12 ميليارد ريال در زمينه "بهينه سازي عملكرد هيترهاي ايستگاههاي CGS " به عنوان قطب پژوهشي شركت ملي گاز ايران معرفی شده است.

در ادامه این مقام مسئول مهمترین عناوین پروژه های تعریف شده در شرکت گاز استان اردبیل را که بر مبنای چالش های پیش رو در این شرکت اجرایی شده است را به شرح ذیل بیان نمود:

1-    پروژه پژوهشي با عنوان "تدوين استاندارد معيار مصرف انرژی و حد مجاز انتشار آلاينده های گرمکن های ايستگاه های تقليل فشار گاز".

2-  پروژه پژوهشي با عنوان "بررسی و تعيين مشخصات فنی ساخت و توليد انواع مشعل‌های دمنده دار و تطابق ظرفيت حرارتی آنها جهت گرمکن‌های آبي غير مستقيم در ايستگاه‌های تقليل فشار گاز".

3-پروژه پژوهشي با عنوان " بومی سازی تکنولوژی و ساختدستگاه گازسنج پرتابلصنعتی با استفاده از تکنولوژی های نوين با اخذ استاندارد های ATEX , CE  و تدوين پيش نويس استاندارد".

گفتنی است شرکت گاز استان اردبیل پروژه پژوهشي در زمينه "بومي سازي تكنولوژي و ساخت دستگاه گاز سنج و بوسنج" را براي اولين بار در كشور در سال 1396 اجرایی کرده است.