اصلی
واگذاری 1848 انشعاب گاز رایگان در سال 96 به جامعه هدف در استان اردبیل
کد مطلب: 2128
تعداد بازدید: 273
1397-06-17

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل ، فیروز خدائی مدیر عامل این شرکت از واگذاری انشعاب گاز رایگان به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)و بهزیستی در استان خبر داد.

 فیروز خدائی با اعلام این خبر اظهار کرد : برای واگذاری رایگان انشعاب گاز به جامعه هدف این مجموعه در راستای اجرای ماده 80 قانون برنامه 5 ساله ششم توسعه ، آمادگی کامل داریم و در همین راستا در سال گذشته بیش از 1840 انشعاب گاز به مجموعه مددجویان کمیته امداد ، سازمان بهزیستی ، مساجد و .... واگذار شده است.

وی با بیان اینکه خدمات حمایتی در راستای تلاش برای توانمند شدن خانواده‌های مددجویان ارائه می‌شود، ادامه داد : در سال گذشته 1499 انشعاب گاز رایگان برای اقشار نیازمند روستائی و 349 انشعاب به جامعه هدف شهری تخصیص داده شده که همه این خدمات به صورت رایگان به خانواده مددجویان و نیازمند ارائه شده است.

وی با اشاره به این نکته که این اقدام در تمامی ادارات گاز رسانی استان  انجام می شود افزود : مددجویان تحت پوشش دو سازمان در صورتیکه تاکنون از این امتیاز استفاده ننموده اند می توانند پس از دریافت معرفی نامه از دستگاه تحت پوشش و ارائه آن به اداره گاز منطقه در زمان اشتراک پذیری از این امتیاز  استفاده کنند.