اصلی
برگزاری جلسه هم اندیشی بسیجیان با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه اردبیل
کد مطلب: 2175
تعداد بازدید: 380
1397-09-07

جلسه هم اندیشی بسیجیان شرکت گاز استان اردبیل با حضور حجت الاسلام و المسلمین نوری نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه اردبیل، جناب سرهنگ نجف پور فرمانده بسیج ادارات استان اردبیل، مدیر عامل، کارکنان و بسیجیان در محل نمازخانه ساختمان ستاد شرکت گاز استان اردبیل برگزارگردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل، فیروز خدائی مدیر عامل این شرکت ضمن خیر مقدم گویی به مهمانان و بسیجیان، با اشاره به نقش این نهاد ارزشی گفت : هفته بسیج را فرصت مغتنمی برای یادآوری رشادت های این نهاد مردمی دانست.

وی ضمن بیان این مطلب که بسیج مظهر اقتدار و مقاومت اسلامی همه آزاد مردان تاریخ می باشد گفت : به برکت انقلاب اسلامی و به پاس خون شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافعین حرم، مقاومت اسلامی و مکتب بسیجی روز به روز در اقصی نقاط جهان در حال اشاعه می باشد.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام نوری نماینده محترم ولی فقیه در سپاه ناحیه اردبیل هدف از برگزاری این هم اندیشی را ارتقای سطح آگاهی و کارآمدی بسیجیان ، بررسی فرصتها و چالشهای شجره طیبه بسیج ، تبیین نقش حضور بسیجیان در دفاع از آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ذکر کرد و اظهار داشت : بسیج نماد مقاومت و مهمترین عامل پیروزی انقلاب اسلامی می باشد و همان دلیلی است که اصل بقاء و تداوم انقلاب اسلامی ایران را تضمین می نماید.

این مقام مسئول خدامحوری و ولایتمداری را از ویژگی های بارز بسیجیان برشمرد و گفت : در شرایط کنونی مقاومت اسلامی ملتهای بیدار منطقه ، موجب افول هژمونی آمریکا در منطقه را شده و این مهم جز با تفکر بسیجی و رویکرد انقلابی میسر نمی شود چرا که بسیجی خاستکاه مردمی داشته و بدون هیچگونه چشم داشتی در راه ارزشهای اسلامی با تمام توان در صحنه حاضر است.