اصلی
برگزاری دوره آموزش مجازی آداب و اسرار نماز
کد مطلب: 2228
تعداد بازدید: 90
1397-12-18

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل ، دوره یک روزه آموزش آداب ، اسرار و احکام  نماز با حضور حجت الاسلام و المسلمین عباسی، عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل زینالی و دبیر شورای اقامه نماز استان و ائمه جماعات شرکت گاز استان اردبیل ، مدیرعامل ، معاونین و روسای ستادی و شهرستانی در محل سالن اجتماعات ساختمان بهره برداری به جهت آشنایی هر چه بیشتر کارکنان و خانواده ایشان با آداب و احکام نماز برگزار شد.

مهندس خدائی مدیر عامل شرکت گاز استان در این همایش پرداختن به مساله نماز را از مهمترین مسائل هر سازمانی تلقی کرد و گفت : توجه به نماز و برنامه های مرتبط با نماز همواره وظیفه جدی شورای اقامه نماز شرکت گاز استان بوده است ودوره آداب  و اسرار نماز كه یكی از دوره های فرهنگی و آموزشی مصوب، برای كلیه كاركنان است با هدف ارتقای سطح معلومات دینی و بلاخص پیوند با آموزه نماز، ترتیب دیده شده است.

وی در ادامه افزود : این شرکت تلاش کرده است تا با برگزاری دوره های آموزشی مربوط به نماز و مسائل دینی برای کارکنان و خانواده ، محیط فرهنگی و معنوی را در شرکت فراهم نموده و اقدامات لازم را در راستای اشاعه فرهنگ نماز ترویج نماید. خدائی همچنین هدف این دوره آموزشی و فرهنگی را آشنایی هر چه بیشتر کارکنان و خانواده آنها با معارف نماز و مفاهیم قرآنی برشمرد.

در پایان این دوره آموزشی یکروزه از فعالین و خادمان نماز تقدیر و تجلیل بعمل آمد.