اصلی
متصل شدن 3 روستای شهرستان مشگین شهر به شبکه گاز در آغازین روزهای سال 1397
کد مطلب: 2032
تعداد بازدید: 578
1397-01-19

همزمان با آغازین روزهای سال نو، پروژه گازرسانی به 3 روستای بخش مرکزی مشگین شهر به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل : مهندس فیروز خدائی مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل در آئین افتتاحییه پروژه گازرسانی که با حضور نماینده مردم فهیم شهرستان مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار ، بخشدار ، جمعی از مسئولین ادارات شهرستان مشگین شهر و اهالی روستای موییل برگزار شد اظهار داشت : با افتتاح این پروژه ها صد درصد خانوارهای روستایی بخش مرکزی مشگین شهر از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.

در این مراسم وي با اشاره به ظرفیت های بالقوه موجود در منطقه به جهت توسعه گردشگری و جذب سرمایه گذاران ، توسعه روزافزون منطقه را از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی برشمرد و افزود : پروژه گازرسانی به این روستاها در قالب 23 هزار متر شبکه گذاری و با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال به بهره برداری رسید که بیش از 500 خانوار روستایی تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفتند.

در ادامه دکتر ولی ملکی نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی افتتاح پروژه گازرسانی به این روستاها را به اهالی تبریک گفته و ابراز امیدواری کرد که با اصلاح الگوی مصرف و استفاده ایمن از این نعمت خدادادی همه ی مشترکین گاز طبیعی شکرگزار این نعمت الهی باشند. وی همچنین از عملکرد شرکت گاز استان اردبیل به جهت توسعه گازرسانی در این استان بویژه شهرستان مشگین شهر تشکر و قدردانی نمود.