اصلی
مبارزه با فساد وظیفه همگی ماست ، با هر نقش و در هر لباسی
کد مطلب: 2126
تعداد بازدید: 412
1397-06-12

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل ؛ با حضور محمد هادی امجدی پور رئیس امور بازرسی و پاسخگویی به شکایات شرکت ملی گاز ایران، دکتر عابدی جعفری و دکتر میر دوره آموزشی قانون ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد در شرکت گاز استان اردبیل برگزار شد.

فیروز خدائی مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل ، ضمن ابراز خرسندی از برگزاری دوره مذکور ، آسيب‌شناسي نظام اداري و شناسايي راه‌كارهاي مبارزه با فساد اداري با هدف نيل به سلامت اداري، را از جمله موضوعات مهم و ضروري براي نظام اداری بر شمرد و افزود : بحمدالله با تدابیر امور بازرسی و برنامه ریزی های انجام شده شرکت گاز استان اردبیل در مقوله سلامت اداری و مبارزه با فساد برنامه های منسجمی را اجرایی نموده است.

وی در ادامه افزود : اقدام ارزنده امور بازرسی و پاسخگویی به شکایات در راستای انتصاب سفیران نظارت در شرکتهای تابعه شرکت ملی گاز ایران یكي از اقدامات اساسي در جهت پیشگیری و شناسايي راه كارهاي مبارزه با فساد اداري می باشد.

در این مراسم محمد هادی امجدی پور رئیس امور بازرسی و پاسخگویی به شکایات شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد : شرکت ملی گاز ایران در راستای شفافیت در فعالیتها و معاملات اقدامات مناسبی را انجام داده است که اعلام زمانبندی دقیق فرآیندهای انجام کار و ارایه اطلاعات مورد نیاز به مشترکین در دیدارگاههای عمومی جزیی از این فعالیتها می باشد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه فساد در مجموعه اداری کشور مانند یک بیماری صعب العلاج است گفت : یکی از راهکارهای مبارزه با فساد اداری و مالی پیشگیری است و تلاش ها باید در راستای پیشگیری از وقوع فساد بیشتر باشد تا بتوانیم اعتماد مردم به دستگاه را که نهایتا منجر به اعتماد مردم به نظام می شود را کسب نمائیم.

وی در پایان مبارزه با فساد را کاری همگانی توصیف نمود و افزود : همگی ما با هر نقش و لباسی در مقابل وقوع فساد مسئولیم و بایستی با نظارت همگانی از وقوع فساد در دستگاهها جلوگیری کنیم.