اصلی
مصرف بيش از 1.9 ميليارد مترمكعب گاز طبيعي در استان اردبیل طی 9 ماهه نخست سالجاری
کد مطلب: 2190
تعداد بازدید: 316
1397-10-12

مديرعامل شركت گاز استان اردبیل از مصرف یک میلیارد و نهصد و بیست میلیون متر مکعب گاز طبيعي طي 9 ماهه سال جاری در استان خبر داد و گفت: با توجه به کوهستانی بودن و برودت هوا در استان اردبیل و با شروع فصل زمستان، مصرف گاز مشترکین خانگی در روزهای اخیر نسبت به روزهای قبل از آن افزایش یافته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل، فیروز خدائی مدیر عامل این شرکت با بیان اینکه در 9 ماهه سالجاری در بخش هاي خانگي، تجاري و صنعتي استان یک ميليارد و نهصد و بیست میلیون مترمكعب گاز مصرف شده، افزود: از کل گاز مصرف شده در استان، 1061 میلیون متر مکعب مربوط به مصرف خانگی و صنعتی و 859 میلیون متر مکعب گاز نیز از سوی نیروگاه سیکل ترکیبی اردبیل مصرف شده است.

وی در ادامه اظهار داشت: این میزان مصرف گاز طبیعی در استان 6 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته که بخش خانگی و صنعتی با 44 میلیون متر مکعب رشد و بخش نیروگاه سیکل ترکیبی اردبیل با 61 میلیون متر مکعب رشد مصرف گاز نسبت به سال گذشته مواجه بوده است.

در پایان مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل تصریح کرد: شهروندان گرامی می توانند در مواقع بروز حوادث مربوط به گاز طبیعی و مشکلات فنی با واحد امداد شرکت گاز استان اردبیل در هر ساعت از شبانه روز با شماره گیری 194 تماس بگیرند.