اصلی
گاز طبیعی؛ سوخت پاک و مطمئن برای توسعه پایدار جهانی
کد مطلب: 2210
تعداد بازدید: 283
1397-11-16

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل، فیروز خدائی مدیر عامل این شرکت در حاشیه برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در محل مصلی اردبیل بکارگیری و اجرای سیاست‌ها و اقدامات هماهنگ بین دستگاههای اجرایی استان را برای ترویج جایگزینی گاز طبیعی به جای سوختهای مایع را یکی از لازمه های توسعه پایدار اقتصادی در سطح استان بیان کرد و اظهار داشت : حفظ و حراست از محیط زیست یکی از الزامات رشد و توسعه پایدار می باشد و شرکت گاز استان اردبیل در راستای تحقق این مهم گامهای گسترده ای را در سطح استان برداشته است.

گفتنی است خداپرست ، مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اردبیل به پاس تلاشهای ارزنده شرکت گاز استان اردبیل در حفظ و حراست از محیط زیست و کمک به توسعه پایدار در استان با اهداء لوح از مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل تقدیر نمود.

در متن این لوح تقدیر آمده است:

بی شک رشد و توسعه محیط زیست در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون تلاشهای گسترده و زحمات ارزشمند افرادی است که دانش و تخصص خود را سرمایه قرار دادند تا محیط زیست و فرهنگ حفاظت از آن ارتقاء روز افزون یابد. به پاس تلاشهای ارزنده جنابعالی و همکاران محترم مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست درخصوص مشارکت در مناسبتهای زیست محیطی، رعایت مسائل و تکالیف زیست محیطی و تلاش و اهتمام در امور محیط زیست شرکت گاز استان، از حضرتعالی و جناب آقای مهندس فیضی و همکارانشان نهایت تشکر و قدردانی را داریم.

امید است تلاش شما در عرصه پیشرفت، رشد و بالندگی کشور نوید بخش سعادت و سلامت جامعه امروز و تجلی بخش عدالت در عرصه حفاظت از محیط زیست کشور باشد.